KONST / Litografier / Grafiskt blad 11724434
nr 1172 4434
Klas Hällerstrand
(f. 1979), Sverige
Grafiskt blad, "Färgskala röd", ABSOLUT ART. Signerad och numrerad 8/100
Klas Hällerstrand, svensk bildkonstnär född 1979.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:57:15
24/3 00:30:08
100 kr
26/3 19:51:56
Klas Hällerstrand
Läs mer om Klas Hällerstrand